Wellness & SPA ESCAPE

To miejsce, w którym fachowo zadbamy o Twoje piękno i doskonałe samopoczucie. Zespół naszych specjalistów skomponuje program odnowy skóry specjalnie dla Ciebie oraz podpowie jak zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, jak zregenerować siły i zrelaksować ciało i umysł. Wellnes & SPA ESCAPE - najwyższy standard usług, wyjątkowe rytuały, skuteczne zabiegi…
…ponieważ nasza praca jest naszą pasją…

Zapraszamy serdecznie

Zespół Escape

POLECAMY W NASZYM SALONIE

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą zabiegów kosmetologicznych w
salonie Spa & Day Escape przy ul. Limanowskiego 11 S w Warszawie

PIELĘGNACJA CIAŁA

PIELĘGNACJA CIAŁA

Zdrowa i piękna skóra wymaga przemyślanej pielęgnacji. Zapraszamy na rytuały pielęgnacyjne, dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb.
DŁONIE I STOPY

DŁONIE I STOPY

Dłonie to nasza wizytówka powinny być piękne i wypielęgnowane. Natomiast piękne, zadbane stopy  to jedną z najseksowniejszych części naszego ciała.
MASAŻE I ODNOWA

MASAŻE I ODNOWA

Odpręż się i odzyskaj energię korzystając z przygotowanej przez najlepszych specjalistów oferty masaży relaksacyjnych, specjalistycznych i leczniczych.
PIELĘGNACJA TWARZY

PIELĘGNACJA TWARZY

Twoja skóra, aby jak najdłużej pozostała w nienagannej kondycji, wymaga regularnej i dostosowanej do jej typu pielęgnacji. Wybierz zabieg dla siebie.
AROMOTERAPIA

AROMOTERAPIA

Obcowanie z zapachami naturalnych olejków eterycznych wpływa pozytywnie na funkcje umysłowe, ale wdychane do płuc mają wpływ na cały organizm.
STREFA WEGA

STREFA WEGA

Zapraszamy do Strefy wega w naszym salonie, wykorzystujemy certyfikowane kosmetyki w 100% nauralne
KOSMETOLOGIA

KOSMETOLOGIA

Poszukujesz skutecznych zabiegów na twarz, ciała, chcesz poprawić mankamenty lub podkreślić atuty swojej urody w pewny sposób? ZAPRASZAMY
STREFA MĘSKA

STREFA MĘSKA

Dziś mężczyźni potrzebują szczególnej opieki, dostosowane do ich aktywnego trybu życia zabiegi gwarantują skuteczność i dobre samopoczucie.
SKLEP INTERNETOWY

SKLEP INTERNETOWY

WKRÓTCE - Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, na zakupy twoich ulubionych preparatów znanych z naszego salonu.

O NAS

To miejsce, w którym fachowo zadbamy o Twoje piękno i doskonałe samopoczucie. Zespół naszych specjalistów skomponuje program odnowy skóry specjalnie dla Ciebie oraz podpowie jak zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, jak zregenerować siły i zrelaksować ciało i umysł. Wellness & SPA ESCAPE - najwyższy standard usług, wyjątkowe rytuały, skuteczne zabiegi…
…ponieważ nasza praca jest naszą pasją…

Zapraszamy serdecznie

Zespół Escape

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek
09:00 - 21:00
wtorek
09:00 - 21:00
środa
09:00 - 21:00
czwartek
09:00 - 21:00
piątek
09:00 - 21:00
sobota
09:00 - 21:00
niedziela
ZAMKNIĘTE/ CLOSED
National CPR Association Certification
Free Joomla! templates by AgeThemes