Jak walczyć z jesienną chandrą?

Jak walczyć z jesienną chandrą?

Lato powoli dobiega końca, a zatem poziom endorfin i witaminy D w naszym organizmie znacząco się obniży. Jesień to czas nostalgii, ale także konieczności specjalnej troski o ciało i duszę. Dziś polecamy kilka produktów, które z pewnością pomogą wam w walce z jesienną chandrą!

Coś na uspokojenie

Wraz z początkiem jesieni pojawia się również przesilenie, a nagłe skoki ciśnienia potrafią nieźle namieszać w naszej gospodarce hormonalnej i ogólnym samopoczuciu. Na szczęście istnieje wiele możliwości na poprawienie nastroju. Pomóc sobie można np. za pomocą różnego rodzaju ziół i herbat, które działają kojąco na nasze system nerwowy. Świetnym produktem są także skręty cbd, których palenie jest w 100% legalne i bezpieczne. Produkty konopne posiadają właściwości relaksujące i uspokajające, dlatego ich stosowanie stało się w ostatnich latach tak popularne.

Domowe SPA

Nic tak nie odpręża i nie poprawia nastroju, jak domowy zabieg relaksujący dla ciała i duszy. Gorąca kąpiel, kojący zapach świec, lampka czerwonego wina i dobra książka. Brzmi wspaniale? Dorzuć do tego pielęgnację ciała i efekt totalnego odprężenia masz jak w banku! Jesienią nasza skóra podatna jest na przesuszenie, dlatego warto co jakiś czas stosować różnego rodzaju maski: na twarz, włosy czy nawet całe ciało. Kobiety lubią także dbać o swoje paznokcie, dlatego domowy manicure również świetnie wpisze się w wieczór pielęgnacyjny. Mężczyźni z kolei stosują o wiele mniej kosmetyków, jednak inwestycja w nowe produkty, np. delikatne olejki do golenia, z pewnością nakłoni ich do praktykowania regularnych, domowych sesji SPA!

W walce z przesileniem

Przesilenie występuje wiosną oraz latem i jest to bardzo szczególny czas w ciągu całego roku. Przesilenie jesienne jest mocno odczuwalne przez nasz organizm, głównie za sprawą częstych skoków ciśnienia. Zmiany te mogą prowadzić do różnego rodzaju uciążliwych dolegliwości: poczucia senności i zmęczenia, rozdrażnienia i bolesnych migren. Jak walczyć ze skutkami przesilenia? Oprócz tradycyjnych metod, takich jak środki przeciwbólowe i uspokajające, warto sprawdzić także działanie produktów konopnych. To prawdziwy hit ostatnich lat, a sklep z olejkami cbd bez problemu odnajdziesz w Internecie.

Nikt z nas nie lubi jesiennej chandry Powoduje ona uczucie bezsilności i przytłoczenia. Na szczęście są sposoby, aby skutecznie poprawić sobie humor i dzielnie przetrwać ten nieprzyjemny okres. Warto zdobyć się na odwagę i spróbować nowych metod, ponieważ mogą okazać się one strzałem w dziesiątkę!